top of page

Fúzie II. 2022 - 2023

Aj v rokoch 2022 a 2023 sme pokračovali v projekte spájania umelcov z rôznych krajín.

Pre túto sériu to boli spolupráce s českou skladateľkou, klaviristkou a speváčkou Beatou Hlavenkovou, írskym pesničkárom Graeme Markom, ktorý žije v Trnave a s Arménkou Karin Sarkisjan, ktorá žije v Martine od 90. rokov.

Zrkadlové 2022

Zrkadlové je séria 5 skladieb nahrávaných doma. Výber bol od aj mojich obľúbených skladieb. Atlantída, Milovanie v daždi, Beh času a aj moje skladby Hovor mi a Dievča.

#nahrajmi 2020

Počas prvej vlny pandémie som vyzvala kamarátov hudobníkov a fanúšikov, aby mi nahrali nejaké skladby, ktoré som dotvárala. Nedalo sa hrať, nedalo sa nikam chodiť. Život prebiehal na internete. Na soc. sieťach FB a IG, neskôr som nahrala niektoré aj na YT,

CD DIEVČA 2018

Druhý autorský album.

Vydané pod hlavičkou go2stage.

CD Slová 2015

Prvý autorský album.

Vydané pod hlavičkou Hudobného fondu.

Szól a kakas már 2022

Chasidská skladba nahrávaná v krásnej synagóge v Lučeneci.

EP Fúzie I. 2020 - 2021

Projekt spájania hudobníkov na ktorom sme pracovali v rokoch 2020 - 2021. Výsledkom bolo 5 skladieb, ktoré vyšli netradične na USB. Obsahuje duety s českým spevákom Danom Bártom, speváčkou Barborou Mochowou, Syrčankou Larou Abou Hamdan, slovenským jazzmajstrom Petrom Lipom a českým renesančným umelcom Jakubom Königom.

Kis kece lanyom 2019

Túto skladbu som milovala od prvej chvíle ako som ju počula.. a keď sme pri jednej skúške s Miškom Šelepom basgitaristom prišli na to, že aj on túto skladbu pozná, tak sme ju dali dohromady. Nahrali aj na album Dievča a aj live-ku v krásnej synagóge v Stupave ako naše prvé a posledné 360° video.

Mladá generácia Jarovi Filipovi 2016

Jaro Filip bol a stále je pre nás veľkou múzou.

bottom of page